Istorie
Cautare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» rez isto jud 2014
Sam Mar 08, 2014 8:31 am Scris de Admin

» Oli isto locala 2014
Mar Ian 28, 2014 8:41 am Scris de dana29

» Sarbatoreste Unirea Principatelor Romane la MUZEU! Vizite si ateliere in perioada 22-24 ianuarie
Mar Ian 14, 2014 10:34 am Scris de ada.stoenescu

» Concursuri diverse
Dum Mai 12, 2013 4:28 am Scris de george_necsa

» Oli isto faza jud 2013
Mier Apr 10, 2013 1:51 pm Scris de george_necsa

» Olimpiada locala si judeteana
Dum Ian 20, 2013 11:36 am Scris de dana29

» SUNT OBIECT DE MUZEU, CAUT VIZITATOR! ...LA ARAD
Joi Sept 27, 2012 7:01 am Scris de ada.stoenescu

» Va invitam sa vizitati si magazinul de suveniruri deschis la Complexul Muzeal Arad
Mar Sept 25, 2012 2:36 am Scris de ada.stoenescu

» Anunt important pentru cadrele didactice
Mar Sept 25, 2012 2:03 am Scris de ada.stoenescu

Cine este conectat?
In total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 25, Sam Mar 19, 2011 12:12 pm
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Catalogul olimpicilor

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Catalogul olimpicilor la data de Joi Dec 24, 2009 1:53 am

Admin


Admin
Următorii elevi alcătuiesc catalogul olimpicilor la istorie în ultimii 10 ani:
Achim Lavinia L.T." A. M. Guttenbrunn"
Ambruş Adrian Marius C.N. "E.G.Birta"
Ardelean Anca Lic A Muller Guttenbrunn,
Ardelean Ciprian Lic. Baptist
Axintioaie Adrian L.T. " A. M. Guttenbrunn"
Babău Mihai Traian C Economic Arad
Biriş Octavia C.N. "M.Nicoară" Arad
Bordoiu Cristina C.N. "Moise Nicoară"
Bran Diana Maria C. N. "Moise Nicoara"
Brădean Raluca GR. ŞC. „MIHAI VITEAZUL”
Bulboacă Alexandra Şc No. 5, Arad/C. N. E. GHIBA-BIRTA
CEBUC Bianca N. "Elena Ghiba Birta"
Condrea Madalina Liceul AM Guttenbrunn[
COSTAŞ VERONICA L. T. "A. M. GUTTENBRUNN
Costaş Sorin MariusC. N. Moise Nicoară
COTUNA ANDRADA C. N. “MOISE NICOARA”
Creţ Radu Lic. "Adam Muller Gutenbrunn"
DOBREANU Ana Maria C. N. "Moise Nicoara
Dragoş Andreea C. N. Elena Ghiba Birta
Dudan Monica L. T. "Vasile Goldiş"
Farcaşiu Cristina C.N. "Moise Nicoară"
Filaropol Dana CN Elena Ghiba Birta,
Fogoraşi Otilia Lic A Muller Guttenbrunn,
FURAU MARIUS C. N. MOISE NICOARA”
Gafencu Răzvan C. N. "Elena Ghiba Birta"
Galli Krisztina C. N. "Moise Nicoară"
GANDILA DIANA LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
GUŞET VICTOR COLEGIUL NAŢ. "E. G. BIRTA"
Hay Monica C. N. Moise Nicoară
Huţiu Aurel Grup Şcolar Mihai Viteazul
Huţiu Bruno C. N. "Elena Ghiba Birta"
ILIE MARA C. N. E. GHIBA-BIRTA
Ivan Andreea Luana CN Moise Nicoară,
Jitariu Andreea C. N. "Elena Ghiba Birta"
Lung SilviuSc. Gen. nr. 5
Lupşa SorinaGr. Şc. Ind. "M. Viteazul"
MARTIN ANDREI ŞCOALA GENERALĂ NR.5
Maxim Andrei C. N. "Moise Nicoară"
MAXINESE ANDREI SC. GEN. NR. 5
MAZILU CIPRIAN ŞCOALA GENERALĂ NR.5
MICULA Darius Gr. Sc. Pancota
MILOŞ SERGIU C. N. "E. G. BIRTA
Mistreanu Ruxandra L. Ped. D. Ţichindeal
Murar Lavinia Maria C.N. "E.G.Birta"
PELEA Sanda Ileana Gr. Sc. "Mihai Viteazu"
POP Dana L. T. " A. M. Guttenbrunn"
Pop Ioana CN "Moise Nicoara"
Popescu Marelia CN Elena Ghiba Birta,
RUS LUMINIŢA C. N. "E. G. BIRTA"
Sas Călin C. N. "Moise Nicoară"
Sălăjan Aniela Andreea Şc. Nr.5 Arad
SCURT LAURENŢIU GR. ŞC. "MIHAI VITEAZUL"
Sima Raluca Mihaela C.N. "E.G.Birta" Arad
Stanc Cristina Liceul AM Guttenbrunn
Stânga Florina Lic."A. M. Guttenbrunn"
Şerban Andreea C.N. "E.G.Birta"
Şopţ Bogdan Grup Şcolar "Mihai Viteazul"
ŞURTEA AURELIA GR. ŞC. "MIHAI VITEAZUL"
Şurtea Claudia C.N. "E.G.Birta"
Talpeş David C.N."Moise Nicoară"
TALPOS AngelaL.T. " A. M. Guttenbrunn"
TUDOR ALEXANDRU C. N. "MOISE NICOARĂ"
VARCI SIMONA C. N. "MOISE NICOARĂ"
Varga Claudia L. T. "Mihai Veliciu"
VĂSII ANDREI SC. GEN. MIHAI EMINESCU
Văsonan Alin C.N. "M. Nicoară"
VULTURAR LARISA Gr. ŞC. „MIHAI VITEAZUL”

Catalogul pentru anul 2010 este completat de:
Alexandra Ujog - Sc. Gen. Simand
Popescu Luminita - L.T. A. M. Guttenbrunn
Zimmermann Chantal - L.T. A. M. Guttenbrunn
Puie Oana - C. N. E .G. Birta
Necsa-Damacus Serban - C.N. Moise Nicoara
Stan Tabita - C. N. E .G. Birta

2011
POPA ROXANA ŞC. GEN. NR. 5
STANC RUBEN LICEUL TEORETIC VASILE GOLDIŞ
POPESCU LUMINIŢA LIC. T. "A. M.GUTTENBRUNN"
POP DANA LIC. T. "A. M. GUTTENBRUNN"
PUIE OANA C.N. „ELENA GHIBA BIRTA”
ROŢ MANUELA C.N. „ELENA GHIBA BIRTA”
RAŢIU ANDREEA LIC. T. "A. M. GUTTENBRUNN"
NECŞA DĂMĂCUŞ ŞERBAN COL. NAT. M. NICOARA
ACHIM LAVINIA LIC. T. "A. M. GUTTENBRUNN"
AXINTIOAIE ADRIAN L. T. "A. M. GUTTENBRUNN"
TALPOŞ ANGELA LIC. T. "A. M. GUTTENBRUNN"
TOMA ANIELA C.N. „ELENA GHIBA BIRTA”
STAN TABITA C.N. „ELENA GHIBA BIRTA”

2012
Ciachir Mihnea - L. T. „A. M. Guttenbrunn”
Barbura Ionuț - C. N. „Elena Ghiba Birta”
Popescu Luminița - L.T.„A. M. Guttenbrunn”
Pelea Sanda - Grupul Şc. „Mihai Viteazul”
Rațiu Andreea - L. T. „A. M. Guttenbrunn”

2013...



Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Ian 21, 2013 12:54 pm, editata de 6 ori

Vezi profilul utilizatorului http://istoriearad.forumgratuit.ro

2 Re: Catalogul olimpicilor la data de Mar Apr 13, 2010 3:17 am

Felicitari tuturor elevilor mentionati in "catalogul olimpicilor"...

Vezi profilul utilizatorului

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum