Istorie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Istorie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» rez isto jud 2014
Anunt important pentru cadrele didactice EmptySam Mar 08, 2014 8:31 am Scris de Admin

» Oli isto locala 2014
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyMar Ian 28, 2014 8:41 am Scris de dana29

» Sarbatoreste Unirea Principatelor Romane la MUZEU! Vizite si ateliere in perioada 22-24 ianuarie
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyMar Ian 14, 2014 10:34 am Scris de ada.stoenescu

» Concursuri diverse
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyDum Mai 12, 2013 4:28 am Scris de george_necsa

» Oli isto faza jud 2013
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyMier Apr 10, 2013 1:51 pm Scris de george_necsa

» Olimpiada locala si judeteana
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyDum Ian 20, 2013 11:36 am Scris de dana29

» SUNT OBIECT DE MUZEU, CAUT VIZITATOR! ...LA ARAD
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyJoi Sept 27, 2012 7:01 am Scris de ada.stoenescu

» Va invitam sa vizitati si magazinul de suveniruri deschis la Complexul Muzeal Arad
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyMar Sept 25, 2012 2:36 am Scris de ada.stoenescu

» Anunt important pentru cadrele didactice
Anunt important pentru cadrele didactice EmptyMar Sept 25, 2012 2:03 am Scris de ada.stoenescu

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 25, Sam Mar 19, 2011 12:12 pm
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Anunt important pentru cadrele didactice

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Anunt important pentru cadrele didactice Empty Anunt important pentru cadrele didactice Mar Sept 25, 2012 2:03 am

ada.stoenescu

ada.stoenescu

Pentru informaţii privind activităţile extracurriculare (vizite, lecţii, ateliere)
Vă rog să ne contactaţi pe adresa de e-mail:
pr@museumarad.ro,
ada.stoenescu@gmail.com

Detalii privind oferta culturala a muzeului sunt publicate pe
siteul www.museumarad.ro
pagina de facebook
https://www.facebook.com/complexul.muzealarad

Vă rugăm să programaţi vizitele ghidate/atelierele cu cel puţin trei zile în avans, de luni până vineri, între orele 09.00-14.00; tel. 0257.281.847).
Expoziţiile se închid cu 15 minute înainte de încheierea programului de vizitare.

TAXA DE INTRARE
2 RON – adulţi
1 RON – copii, elevi, studenţi, militari, pensionari
GRATUIT – copii institutionalizaţi, pensionari care au lucrat minim 10 ani în cultură (pe baza legitimaţiilor speciale, emise de guvern), persoane care lucrează în reţeaua muzeală (pe baza de legitimaţie), colaboratori ai muzeului (pe bază de legitimaţie), membri ICOM sau AICA (pe baza de legitimaţie), persoane cu handicap, veterani de razboi
GHIDAJE GENERALE: 10 RON
GHIDAJE SPECIALE: 20 RON
VIZITAREA EXPOZIŢIILOR ÎN AFARA ORELOR DE PROGRAM: 50 RON
TAXA DE FILMARE: 100 RON
TAXA DE FOTOGRAFIERE: 10 RON
Filmarea si fotografierea în muzeu sunt permise doar cu aprobarea directorului.


Va asteptam cu drag la MUZEU!
Adelina Stoenescu, PR

http://www.museumarad.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum