Istorie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Istorie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» rez isto jud 2014
Olimpiada locala si judeteana EmptySam Mar 08, 2014 8:31 am Scris de Admin

» Oli isto locala 2014
Olimpiada locala si judeteana EmptyMar Ian 28, 2014 8:41 am Scris de dana29

» Sarbatoreste Unirea Principatelor Romane la MUZEU! Vizite si ateliere in perioada 22-24 ianuarie
Olimpiada locala si judeteana EmptyMar Ian 14, 2014 10:34 am Scris de ada.stoenescu

» Concursuri diverse
Olimpiada locala si judeteana EmptyDum Mai 12, 2013 4:28 am Scris de george_necsa

» Oli isto faza jud 2013
Olimpiada locala si judeteana EmptyMier Apr 10, 2013 1:51 pm Scris de george_necsa

» Olimpiada locala si judeteana
Olimpiada locala si judeteana EmptyDum Ian 20, 2013 11:36 am Scris de dana29

» SUNT OBIECT DE MUZEU, CAUT VIZITATOR! ...LA ARAD
Olimpiada locala si judeteana EmptyJoi Sept 27, 2012 7:01 am Scris de ada.stoenescu

» Va invitam sa vizitati si magazinul de suveniruri deschis la Complexul Muzeal Arad
Olimpiada locala si judeteana EmptyMar Sept 25, 2012 2:36 am Scris de ada.stoenescu

» Anunt important pentru cadrele didactice
Olimpiada locala si judeteana EmptyMar Sept 25, 2012 2:03 am Scris de ada.stoenescu

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 25, Sam Mar 19, 2011 12:12 pm
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Olimpiada locala si judeteana

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Olimpiada locala si judeteana Empty Olimpiada locala si judeteana Vin Mar 04, 2011 12:43 pm

dana29



Pentru toti cei care simt ceea ce simt si eu uneori, pregatindu-ma la istorie... Poftiti, va rog, o mica portie de curaj:
"Nu dor nici luptele pierdute, nici ranile din piept nu dor,
Cum dor acele brate slute care să lupte nu mai vor.
Cat inima în piept iti canta ce-nseamna-n lupta-un brat rapus ?
Ce-ti pasa-n colb de-o spada franta când te ridici cu-n steag, mai sus?
Infrant nu esti atunci când sangeri, nici ochii când în lacrimi ti-s.
Adevaratele infrangeri, sunt renuntarile la vis."

Credinta, nadejdea, dragostea... cea mai mare este dragostea... Dragostea pentru istorie farao !


Fiti pasionati si invatati, cititi fara discernamant ! Numai pasiunile mari, dau nastere oamenilor mari.
Iar, "cuvintele mari sunt pentru oameni mici..."
pentru cand va simtiti mici. sunny

Concentrati-va si lasati-va inspirati de divinitate, pasionati de istorie I love you

Mult succes !

2Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Dum Mar 20, 2011 8:55 am

dana29



Felicitari tuturor, fara exceptie!
Ma bucur ca numarul participantilor la olimpiada de anul acesta nu s-a diminuat, ci dimpotriva.
Indiferent de rezultat, eu va doresc si va sugerez un singur lucru: sa nu renuntati la pasiunea pentru istorie! Istoria nu e vinovata cu nimic pentru micile noastre esecuri. Asadar, punem manuta pe carte, citim, invatam, repetam... Intelept a fost cine a spus "Repetitio est mater studiorum".
Va doresc mult succes in continuare!

Si, dragi colegi, sa ne punem "pe treaba" pentru nationala. I love you Va fi minunat sa fim din nou impreuna!
Bafta multa! Si spor la invatat!

3Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Joi Ian 17, 2013 7:56 pm

Admin


Admin

La momentul potrivit aici veti gasi baremele si rezultatele de la fiecare faza a olimpiadei.

https://istoriearad.forumgratuit.ro

4Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Vin Ian 18, 2013 12:25 am

dana29



Data fiecarei faze este deja cunoscuta?

5Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Sam Ian 19, 2013 6:59 am

Admin


Admin

Rezultate Oli. Mun. 2013
Atașamente
Olimpiada locala si judeteana AttachmentOli Mun Isto 2013.xlsx
Rez. Oli. Mun. 2013
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(18 KB) Descarcat de 23 ori

https://istoriearad.forumgratuit.ro

6Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Sam Ian 19, 2013 7:32 am

innana20



Felicitari tuturor!!!

7Olimpiada locala si judeteana Empty Re: Olimpiada locala si judeteana Dum Ian 20, 2013 11:36 am

dana29



Felicitari!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Istorie locala
» Oli isto locala 2014

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum